The smart Trick of kunefe chocolate bar That Nobody is Discussing
Now, Correct receives five hundred orders each day, Using the bars marketing out speedy. The team has grown from two to 10, Doing work inside of a rented kitchen area. Each and every bar is created by hand, meaning only five hundred are created day by day. This limited supply adds into the bar’s attract.The bar costs about $20 for an 8-ounce piec